Info k přijímání dětí do vyšších ročníků s RVJ

ke stažení zde: Výsledky_RVJ_2018.pdf

Zkoušky

do 3. třídy s rozšířenou výukou anglického jazyka proběhnou

26. dubna 2018 v 9:00
(přezůvky a psací potřeby nutné)

S výsledky budou zákonní zástupci seznámeni prostřednictvím našich webových stránek, na nástěnce v budově školy a prostřednictvím písemného vyrozumění  11. května 2018.

Organizace zkoušky do 3. třídy RVJ

9:00 - 9:45 hod písemný test z ČJ
9:45 – 10:00 hod přestávka
10:00 – 10:20 hod písemný test z AJ
10:20 pohovor z ČJ + AJ

Pro přijetí žáků jsou rozhodující kapacitní možnosti školy a výsledky srovnávacích testů.

S výsledky budou zákonní zástupci seznámeni prostřednictvím našich webových stránek, na nástěnce v budově školy a prostřednictvím písemného vyrozumění.

>> přihláška ke stažení <<

Termín pro odevzdání vyplněných přihlášek: 6. dubna 2018

Postup při přihlášení žáka do 6. ročníku je následující:

Vyplňte jako zákonní zástupci "Žádost o přestup" – formulář je ke stažení v sekci Dokumenty na našich webových stránkách. Podepsanou žádost doručte na ředitelství školy osobně, poštou či mailem jako sken. Vždy je ale nutné v této záležitosti telefonicky či osobně kontaktovat zástupkyni ředitele pro 2. stupeň dr. Evu Krochmalnou (tel. 541 211 758). Dozvíte se další důležité informace a vyřešíme eventuální nesrovnalosti.V případě, že budete mít zájem o přijetí dítěte do 6. ročníku do třídy s rozšířenou výukou jazyků, je třeba vykonat rozdílovou zkoušku z angličtiny a z jazyka českého a matematiky, a to 23.5. v 9.00 hod. Do tohoto termínu zvolte a poté nám sdělte, jaký druhý cizí jazyk byste v případě přijetí preferovali: německý, francouzský, ruský. Bude-li to možné, rádi vyhovíme, rozhodující slovo však má ředitel školy. Pokud by bylo Vaše dítě přijato v mezidobí na víceleté gymnázium, sdělte nám tuto skutečnost ještě před termínem konání zkoušky. Upozorňujeme, že počet volných míst je dán kapacitními možnostmi školy, jež nelze překročit.

· Poslední úprava 21. 08. 2018 ·

Očekáváme

Rychlé kontakty

www.zsslovanak.cz