Ovocné šťávy ve školní jídelně

Pondělí, 04. 06. 2018

S příchodem teplých a horkých dní přichází větší žízeň. Ve školní jídelně mají všichni strávníci možnost napít se šťávy či neslazeného čaje. V posledních dnech si však žáci a zaměstnanci mohli pochutnat ještě více.  Mnozí jste si mohli všimnout skleněných nádob naplněných vodou, přírodní ovocnou dření, nakrájeným čerstvým ovoce, lístky máty či meduňky, ledovými kostkami… To vše pro nás vymyslely a připravily šikovné paní kuchařky, kterým patří velký dík. Voňavé a chutné šťávy příjemně v horku osvěží a nevím, jak vás, ale mne i příjemně naladí. Stejně jako výborný oběd a úsměvy paní kuchařek.

Eva Žabka Poláková