Rekonstrukce Slovanského náměstí právě začala!

Úterý, 10. 04. 2018

Potrvá 18 měsíců, což není málo. Městská i státní policie ráno před začátkem výuky zajišťuje hlídky na místech, kudy lze k nám do školy přicházet. Ještě v tomto týdnu pozveme ke všem menším dětem do tříd policisty z městské policie, kteří pro ně mají připraven informativní preventivní program. Doporučujeme vám, milí rodiče, abyste se svými menšími dětmi o situaci hovořili a pomohli jim se zorientovat. Věříme, že vše zvládneme :-)