Úspěch v soutěži v anglickém jazyce

Středa, 21. 03. 2018

Dne 16.března 2018 se v Brně konalo krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterého se zúčastnili výherci jednotlivých okresních kol Jihomoravského kraje. Žák naší školy Tim Přikryl (9.C) zastupoval okres Brno-město. Ve vyrovnané soutěži dosáhl mimořádného úspěchu a zvítězil. Začátkem května bude všechny jihomoravské žáky reprezentovat v celonárodním kole, které se bude konat v Praze.

Timovi srdečně blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí a úspěchů v nejvyšším kole soutěže.

PaedDr. Milada Zezulová