Mezinárodní zkouška z anglického jazyka.

Čtvrtek, 18. 01. 2018

V tomto školním roce si žáci naší školy opět mohli ověřit své znalosti anglického jazyka prostřednictvím mezinárodní zkoušky Cambridge English - PET for Schools (úroveň B1).

Mezinárodní zkouška se konala 9.12.2017 ve spolupráci s Jazykovou školou P.A.R.K., která je naší partnerskou školou pro tyto účely. Výsledky zkoušky mají mezinárodní platnost a uchazeči musí prokázat své znalosti ve všech čtyřech částech anglického jazyka, to je v mluvení, čtení, poslechu a psaní.

Všichni uchazeči ze třídy 9.C – Veronika Bayerová, Alex Koblížek, Líza Ponomarova, Alice Šumberová a Ondřej Zacharov mezinárodní zkoušku PET for Schools úspěšně složili s vynikajícími výsledky. Tři z nich dokonce prokázali znalosti o jednu úroveň vyšší, to je úroveň B2, která již odpovídá středoškolské maturitě.

Všem uvedeným žákům srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu anglického jazyka.

PaedDr. Milada Zezulová