Přihlásit se

Starý IS - Pouze pro vyučující!

Přihlášení

Informační systém

Vstup do nového informačního systému přes odkaz níže. Žáci 2. stupně obrdrží od svých třídních učitelů PIN nutný k registraci do systému.


Vstupte

Hrdinové Večerníčků

Středa, 06. 12. 2017


Malá čarodějnice, Křemílek, Vochomůrka, víla Amálka, Rumcajs, Rákosníček, Pat a Mat, Hurvínek, Maková panenka a motýl Emanuel… Jistě si každý rád vzpomene na svou oblíbenou postavičku z Večerníčků, ať už jste malí či velcí. Oblíbení hrdinové zaplavili naši školu. Byla vyhlášena výtvarná soutěž v kresbě a malbě českých večerníčkovských postav pro žáky 3., 4. a 5. ročníků. Zájem však vyjádřili a do kreslení a malování se nakonec zapojili i ti nejmenší žáčci.

Nutno říci, že všechny obrázky, ať už kreslené voskovkami či malované temperovými či vodovými barvami, byly skutečně povedené a půvabné. Bylo velmi těžké vybrat mezi nimi ty, jejichž tvůrci byli poslední listopadový den sezváni do ředitelny, aby obdrželi drobný dárek a diplom.

Vybrané obrázky si až do Vánoc můžete prohlédnout ve vestibulu školy.


Fotogalerie zde

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace