Naši florbalisté jsou nejlepší v Brně.

Úterý, 21. 11. 2017

Družstvu naší školy, se podařilo vyhrát finále města Brna ve florbalu (39 zúčastněných škol). Díky vítězství na tomto turnaji se 30.11.2017 pokusíme vyhrát finále krajské, které se odehraje v Pohořelicích. Držte nám palce, ať dosáhneme co nejlepšího výsledku.

Na výhře se podíleli: Matyáš Kůra, Ondřej Meluzín, Michal Břoušek, Jakub Kos, Patrik Preis, Nesim Harmim, Samuel Zeman, Patrik Fajmon, Tobiáš Keznikl, Lukáš Krajčovič, Lukáš Eliáš, Roman Černý.